Matulka Jan (Vlachovo Březí 1890 - 1972 New York)
Mořské útesy, signováno vpravo dole tužkou Matulka, akvarel/papír, 18 x 28,5 cm (Šm)
Provenience:
Waldesova obrazárna, bez inv. č., Národní galerie v Praze, inv. č. K 5805, vráceno v restituci dědicům Jindřicha Waldese (1876 - 1941), soukromá sbírka, Praha
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |